Učebnice

Nabízíme prodej originálních výukových materiálů SolidWorks Training. K dispozici jsou učebnice jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Čtenáři je látka vysvětlena velmi jednoduchým a srozumitelným způsobem, čemuž napomáhá i bohatá ilustrace. Učebnice jsou přeloženy do českého jazyka, možností však je i objednání v jiných jazykových mutacích. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

SolidWorks tutoriály

Pět komplexních video tutoriálů obsahujích přes 30 instruktážních videí, včetně souborů s cvičnými díly a úkoly. Vyzkoušejte!


Webináře

Podívejte se na záznamy webinářů (webových seminářů) z různých oblastí SolidWorks. Ať již pro oblast konstrukčního navrhování, správy výrobních dat, simulací, technické komunikace či ekologického navrhování. Vše je zcela zdarma. Jedinou podmínkou je vyplnění bezplatné registrace. 

Zobrazit webináře


Semináře

Zaregistrujte se na odborné semináře pořádané naší společností. Semináře jsou cíleně zaměřeny na zvýšení produktivy a rychlosti práce v systému, získání nových poznatků v oblasti SolidWorks či aktualit z připravovaných verzích. Semináře jsou určeny jak pro stávající zákazníky, tak pro širokou veřejnost. Pokud není stanoveno jinak, standardní cena na osobu činní 150 kč (zákazníci s platným Subscription Service mají přístup na semináře zcela zdarma). 

Přehled nadcházejících seminářů


Videa

Hledáte výuková videa pro zdokonalení své práce v systémech SolidWorks? Vyzkoušejte následující odkazy:


API příklady

Přejít na stránku s API příklady (*pro přístup vyžadován platný SolidWorks Subsciption Service).

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz