Dalsiprodukty

Pracovní stanice

Nabízíme prodej certifikovaných pracovních stanic DELL pro produkty SOLIDWORKS. Zaručujeme Vám vysoký výkon a stabilitu a samozřejmě několikaletou kvalitní technickou podporu ze strany výrobce.  Pracovní stanice je možné zakoupit samostatně nebo současí komplexní dodávky. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

3D tiskárny

Nyní si můžete svůj 3D návrh modelu ověřit naživo a to díky jednoduché a levné technologii 3D tisku. Ověřte si funkčnost Vašeho prototypu bez zbytečně vysokých nákladů. Technologie vrstvení umožňuje rychlý a levný tisk v řádech stokorun dle složitosti modelu. Díky 3D tisku můžete snadno a rychle realizovat všechny své plány a představy. Cokoliv vytvoříte v počítači, můžete snadno a okamžitě přenést do hmatatelné reality. Práce s tiskárnami 3Dfactories je snadná a jednoduchá. Uživatelsky příjemný a srozumitelný software nepotřebuje žádné zvláští znalosti a dovednosti. Jedná se o intuitivní a snadno ovladatelný program.

Pokračování článku 3D tiskárny

 

3D myši

Jedná se o polohovací zařízení značky 3Dconnexion, které nabízí vysokou kontrolu nad objekty v 3D prostoru. Pomocí tohoto nástroje máte možnost objekty posouvat, zvětšovat, zmenšovat a natáčet jednoduchými pohyby ruky. Samozřejmostí pak jsou další programovatelné klávesy, pro ještě rychlejší a snadnější práci.

Pokračování článku 3D myši

 

DraftSight

Jedná se o jeden z nejkvalitnějších bezplatných CAD aplikací pro práci s 2D projektováním. Je vhodný zejména pro konstruktéry a designéry. Kromě platformy Windows je podporán i Linux a Mac OS. Aplikaci lze stáhnout kompletně v českém jazyceProdukt je poskytován zcela zdarma. Jedinou podímkou je registrace a následná aktivace do 30 dní od spuštění programu.

Pokračování článku DraftSight

 

TDS-TECHNIK

Moderní strojírenská nadstavba pro software SOLIDWORKS, určená pro odstranění rutinní práce. Poskytuje řadu nových možností ke zvýšení produktivity při tvorbě dokumentace.

  • Knihovna normalizovaných prvků
  • Strojírenské výpočty
  • Převody jednotek
  • Tolerance ISO
  • a další

Pokračování článku TDS-TECHNIK

 

MITCalc

Strojírenské, technické a průmyslové výpočty pro každodenní použití. Bez větších speciálních nároků na odborné znalosti lze provádět návrhy součástí, řešení technického problému či výpočet strojírenského uzlu. MITCalc obsahuje návrhové a kontrolní výpočty a to například u ozubení, řemenových a řetězových převodů, nosníků, hřídelí, pružin, šroubových spojů, spojení hřídelí a dalších.

Pokračování článku MITCalc

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz