LANETE - Subscription ServiceJedná se o servisní řešení produktu SOLIDWORKS, které přináší uživateli celou řadu výhod. Podpora Subscription Service je časově omezená služba (standardní doba trvání 12 měsíců). Tuto službu není nutné pořizovat k nové licenci ani ji pravidelně prodlužovat. Výrazně se to však doporučuje. Tuto službu lze kdykoliv zakoupit či prodloužit - ať k nové či staré licenci SOLIDWORKS. 

 

Výhody

Upgrade software
Nezáleží jak starou verzi produktu SOLIDWORKS používate. Pokud máte aktivní službu Subscription Service, můžete program zdarma upgradovat na nejnovější verzi a to bez jakýhkoliv dalších poplatků. Samozřejmostí je také stahování veškerých aktualizací - tzv. Service Pack. Ten slouží pro případné opravy a další vylepšení software ze strany vývojářů.

Požadavky na vylepšení software
Možnost vznést požadavky na vylepšení software a ovlivnit tak budoucí vývoj.

Technická podpora
Zajištění technické podpory nejen ze strany naší firmy (vzdálená správa, telefonická podpora, e-maily, konzultace) ale i ze strany společnosti SOLIDWORKS (online podpora, e-maily).

Znalostní databáze SOLIDWORKS Customer portal a SolidCAM support
Plný přistup do znalostní databáze SOLIDWORKS, kde najdete velké množství informací, technických tipů, databázi řešených problémů, internetová vysílání, možnost správy licencí, stahování instalačních souborů, aktualizací a mnoho dalších materiálů. 

Beta programy
Získání možnosti testování Beta verzí či předběžných verzí servicepacků.

Rozšířená podpora pro starší verze produktu
Zajištění podpory na opravu chyb ve verzích SOLIDWORKS, které již nejsou dále podporovány.

Certifikace SOLIDWORKS
Možnost složení jedné celosvětově uznávané zkoušky CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate) či CSWP (Certified SOLIDWORKS Professional) zcela zdarma.

Bezplatné semináře a uživatelská setkání LANETE
Všichni naši zákazníci s předplacenou službou Subscription Service mají vstup na semináře a uživatelská setkání zcela zdarma. Dále pak slevy na další zpoplatněné služby poskytované naší společností.

 

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz