LANETE.cz
Dalsiprodukty

Kerio Connect

Popis produktu:

Kerio ConnectKerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace, kombinuje moderní funkce pro e-mail, kontakty, kalendář, poznámky, úkoly a spolupráci s integrovaným antivirovým programem, antispamem, vestavěnými archivačními funkcemi, automatickou zálohou a jednoduchým rozhraním pro správu. Podporuje téměř všechna mobilní zařízení na trhu od zařízení iPhone a telefonů se systémem Android až po tablety.

Kerio Connect je navíc tak jednoduchý na ovládání, že si koncoví uživatelé budou moci svá zařízení nakonfigurovat sami tím, že využijí protokol Exchange ActiveSync nebo otevřené standardy IMAP, CalDAV a CardDAV.


Představujeme Kerio Connect:


Ke stažení:

Icon PDF

Stáhnout leták
Kerio Connect

Icon PDF

Stáhnout leták
Kerio Connect Cloud

 

Kerio Control

Popis produktu:

Kerio ControlKerio Control je řešení pro unifikované zabezpečení sítí charakteristické komplexní ochranou sítí a statistikami. Obsahuje firewall certifikovaný laboratořemi ICSA, VPN řešení, rozklad zátěže mezi internetovými linkami a jejich zálohování, filtrování obsahu a sofistikované reporty. Nabízí bezkonkurenční ochranu před stále novými útoky a to pomocí vestavěného systému IDS/IPS. Ten je založen na standardizované technologii Snort, díky které vyhodnocuje a blokuje útoky proti serverům, aplikacím, klientským počítačům a síťovým komponentám.

Volitelné komponenty jako je integrovaný antivirus Sophos nebo služba Kerio Control Web Filter přidávají další ochranu proti škodlivému obsahu a exploitům. Kerio Control může být nainstalován jako softwarová aplikace, virtuální zařízení nebo optimalizované hardwarové zařízení. Vše s podporou protokolu IPv4 a IPv6.

Představujeme Kerio Control:


Ke stažení:

Icon PDF

Stáhnout leták
Kerio Control

Icon PDF

Stáhnout leták
Kerio Control Box

Icon PDF

Stáhnout leták Kerio
Control řady NG 

Kerio Operator

Popis produktu:

Kerio OperatorKerio Operator je systém telefonní ústředny VoIP. Systém je navržen tak, aby usnadnil hlasovou komunikaci a přitom poskytl pokročilé funkce telefonních systémů, jako například konferenční hovory / dynamické hlasové konference, integrace s CRM systémem, směrování hovorů, záznam hovorů, parkování hovorů, paging, nahrávání hovorů, skupiny prozváněných čísel, hlasovou poštu do e-mailu, podpory faxu, automatické hlasové menu a fronty hovorů.

Kerio Operator Softphone je telefonní aplikace, která umožňuje volat a přijímat hovory na mobilních telefonech se systémy iOS nebo Android přímo z vašeho firemního telefonního systému. Kerio Operator využívá stávající počítačovou síť a protokol Session Initiation Protocol (SIP), který je průmyslovým standardem.

Představujeme Kerio Operator:


Ke stažení

Icon PDF

Stáhnout leták
Kerio Operator

   

Copyright 2023. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz