Logo AMPERMezinárodní veletrh elektroniky a elektrotechniky AMPER

Veletrh AMPER je považován za největší veletrh elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Předchozí ročník veletrhu navštívilo na 44 500 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 600 firem z 21 zemí světa. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijelo ze Slovenska, Německa, Polska, Rakouska a Švýcarska. Veletrh je zaměřený především na obory elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

msv logo

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Mezinárodní strojírenský veletrh je tradiční průmyslový veletrh s dlouhou historií. Každoročně se ho zúčastní přes 1 500 vystavovatelů z více než 59 zemí světa a přes 75 000 návštěvníků. Tento veletrh je pro nás velmi důležitý. Umožňuje nám navazovat nové kontakty a partnerství, zejména pak prohlubovat vztahy s našimi zákazníky a uživateli produktu SOLIDWORKS. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Uživatelská setkání SOLIDWORKS

Společnost LANETE pořádá několikrát ročně pro všechny své zákazníky Uživatelské setkání SOLIDWORKS. Cílem tohoto setkání je prohloubit vztahy mezi zákazníkem a dodavatelem, informovat zákazníky o nejnovějších trendech a aktualitách (nejen v oblasti produktu SOLIDWORKS), ale také pomoci účastníkům navázat nové kontakty, či řešit technické problémy, se kterými si nedokáží sami poradit. Pro všechny účastníky je připraven bohatý program včetně soutěží o hodnotné ceny, bohatého cateringu a hodnotného dárku.

Veletrh studijních a učebních oborů

Naše firma pořádá každoročně ve spolupráci s Kutnohorským úřadem práce veletrh studijních oborů. Veletrh probíhá v Kutné Hoře v OK Club Lorec a zúčastní se ho školy nejen z Kutnohorského okresu, ale i mnoha dalších regionů. Během veletrhu je možné se informovat  ohledně podmínek přijetí na technické střední školy, získat informace o studiu, učňovských prací, či si pohovořit se studenty školy.

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz