PodporaHeaders
Nadcházející události Golčův Jeníkov  Opava

Seminář SOLIDWORKS Launch 2019

Seminář je zaměřen na předvedení nových funkcí a vylepšení, které jsou obsaženy v připravované verzi SOLIDWORKS 2019. Novinky jsou představeny na praktických příkladech, přímo v prostředí SOLIDWORKS. Prezentovány budou také vylepšení z dalších produktů, jako jsou simulace, správa dat, elektronavrhování a další. Seminář je vhodný jak pro zkušené, tak i pro nové uživatele.

Uzavřeno Uzavřeno

Základní školení SOLIDWORKS 2018

Cílem základního školení je seznámit uživatele se systémem SOLIDWORKS. Naučit jej ovládat, pracovat se základními funkcemi a možnostmi software. Kompletní osnovu školení a seznam volných termínů naleznete při registraci.

 

Školení probíhá vždy v nejnovější verzi software. V případě zájmu o školení ve starších verzích SOLIDWORKS nás prosím kontaktujte

Zaregistrovat se

Zaregistrovat se

Pokročilé školení SOLIDWORKS 2018

Pro tento kurz je zapotřebí základních znalostí se systémem SOLIDWORKS. Plynule navazuje na školení "Základní školení SOLIDWORKS 2018". Je určen pro pokročilejší uživatele tohoto systému. Kompletní osnovu školení a seznam volných termínů naleznete při registraci.

 

Školení probíhá vždy v nejnovější verzi software. V případě zájmu o školení ve starších verzích SOLIDWORKS nás prosím kontaktujte

Zaregistrovat se Zaregistrovat se

Copyright 2018. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz