PodporaHeaders

Vzdálená správa

Vzdálená správaZ důvodů urychlení zásahu při požadavku klienta o podporu, poskytuje LANETE, spol. s r.o. typ služby, umožňující pomocí vzdáleného připojení ke klientovi (respektive plochy klienta), reagovat ihned na jeho dotazy nebo požadavky a tím zkvalitnit a zrychlit jeho práci. Ze strany zákazníka nejsou vyžadovány žádné poplatky na využívání klienta aplikace TeamViewer.

Výhody plynoucí z použití vzdálené správy

  • Velmi krátká reakční doba, díky vzdálenému přístupu.
  • Technická podpora, konzultace a školení uživatelů.
  • Díky tomu, že za Vámi nemusíme cestovat, můžeme cenu za správu snížit.

Za tímto účelem je využívána aplikace Teamviewer. Jedná se o bezpečný způsob podpory, u které se využívá šifrované komunikace (AES 256 bit). Aplikace není potřeba instalovat a přístup na klientské PC je pouze na vyžádání. Více informací o zabezpečení aplikace naleznete na webové stránce společnosti TeamViewer.

Podmínky pro funkčnost vzdálené správy

  • Přístup na Internet.
  • Stažení aplikace z webových stránek www.lanete.cz (jedná se o klienta aplikace TeamViewer, není vyžadována instalace).
  • Oznámit programem vygenerované ID a heslo servisnímu technikovi. ID a heslo jsou nezbytné podmínky potřebné pro úspěšné připojení.


Jak to všechno funguje

Kdykoliv, když bude potřeba poradit, nebo vyřešit problém (například na počítači konstruktéra), stačí spustit staženou aplikaci. Program vygeneruje ID a heslo (ID je jedinečné pro každé PC, heslo se generuje s každým novým přístupem), tyto informace oznámí konstruktér technikovi - telefonicky či emailem. Poté je technik schopen navázat spojení s daným PC. Konstruktér tak může za přímé asistence našeho specialisty začít řešit různé postupy nebo problémy. Aplikace generuje výpis (log) kde jsou uvedeny informace o spojení.

 

Telefonní podpora

Jedná se o přímou telefonickou podporu ze strany certifikovaného technického pracovníka. Poskytováno je základní poradenství v oblasti systému SolidWorks. Telefonní podpora může být kombinována se vzdálenou správou. V případě technicky náročnějšího zásahu možnost provádění podpory přímo u zákazníka.

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz