SolidCAMHeader

Jediný CAM modul, který vyvede vaše 2.5D obrábění z oblasti kontur, kapes a čel. Dokonce přidává možnosti 3D obrábění při práci se specifickými plochami prizmatických a 3D dílů. HSS vysokorychlostní dráha nástroje je plynulá a na skupině ploch je schopná vytvořit i velmi komplikovaný 3D rádius.

Vyzkoušejte si úplnou kontrolu nad nástrojem pro obrobení jen těch oblastí, které vyberete, bez potřeby hranic nebo časově náročné konstrukční geometrie. Dopřejte si možnost používat nejrůzunější druhy nástrojů pro podřezané nebo náročné geometrie, to vše v jednom balíčku.

 

Rovnoběžně s křivkou

Strategie Rovnoběžně s křivkou umožňuje vést dráhu nástroje podél křivky a podél dané plochy. Může být vedena podélně i kolmo ke křivce. Každý průchod nástroje je skutečně krok ve 3D podél plochy, čímž se získá přesná stopa nástroje na jakékoliv ploše.

Mezi křivky

Poskytuje dráhu nástroje, která se dokonale přizpůsobuje oběma křivkám. Pravděpodobně nejoblíbenější HSS dráha, zajišťující konstantní zatížení nástroje.

Hladké nájezdy a odjezdy

Úplná svoboda v ovládání vstupního a výstupního pohybu nástroje, odstraňující nutnost modifikací plochy. Dráha nástroje může být prodloužena nebo zkrácena, mezery a otvory mohou být přeskočeny a lze si vybrat z devíti různých voleb pro nájezd a odjezd nástroje.

Kontrola kolizí

Plná kontrola uživatele nad ochranou nástroje. Podobně jako u souvislého pětiosého obrábění, jsou zde 4 fáze ochrany nástroje.

Rovnoběžné řezy

Strategie Rovnoběžné řezy umožňuje rychlé definování výběrem pouze ploch a směru (Lineární X/Y nebo Konstantní Z). Na výběr jsou strategie jedním směrem, cik-cak a spirála.

Rovnoběžně s plochou

Obojí jsou další strategie, podobné výše zmíněným, ale nabízí vyšší flexibilitu. Z vybrané dvojice ploch SolidCAM automaticky generuje výslednou křivku.

 

GalerieZdroj článku: SolidCAM

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz