SolidCAMHeader

SolidCAM Xpress je novým produktem v oblasti CAM, zaměřeným na základní CAM programovací funkce. Nabízí CAM řešení pro 2.5D frézování, plně integrované v SOLIDWORKS za překvapivě dostupnou cenu. SolidCAM Xpress je plně funkční CAM produkt dostupný širokému spektru zájemců. Ocení ho každý, kdo ještě nemá zkušenosti s CAM systémem a chtěl by začít programovat s možností budoucího rozšíření až na programování souvisle řízených pěti os. SolidCAM Xpress také dobře poslouží jako doplňková CAM licence nebo dílenská licence. Je nejmenší z řady nástrojů integrovaného CAM řešení - již více než deset let certifikovaného jako Gold partner pro integraci se SOLIDWORKS. nejrozšířenějšího 3D CAD systému na světě. Díky rozšiřitelnosti na všechny moduly SolidCAMu představuje nerizikovou a současně minimální investici, neocenitelnou a přitom ojedinělou.
SolidCAMXpress

Jakmile jednou vyzkoušíte výkon a pohodlí programování vašeho CNC stroje přímo v prostředí SOLIDWORKS, bez nutnosti absolvovat obávanou překážkovou dráhu importování a exportování souborů, už se k samostatnému CAM systému určitě nebudete chtít vrátit. Při práci ve vám známém prostředí SOLIDWORKS se cítíte jako doma a objevíte výkon CAM programovacích funkcí hladce integrovaných v SOLIDWORKS. Místo toho, aby vás každá konstrukční změna vrátila úplně na začátek a místo sledování nekonečného přepočítávání dráhy nástroje můžete přímo cítit výkon a spolehlivost. Buďte si jistí, že můžete získat poslední CAM, který budete kdy potřebovat, protože SolidCAM nabízí nástroje na nejvyšším stupni vývoje a pracuje i s nejmodernějšími CNC stroji. Ze SolidCAMu nevyrostete, porostete s ním.

 

Díly, sestavy a výkresy

SolidCAM Xpress se snadno integruje do vašeho SOLIDWORKSu nebo ho můžete zakoupit jako kompletní balík CAD/CAM řešení. Umožňuje snadnou a přímou práci na dílech, sestavách a výkresech při zadávání operací včetně rychlého umístění upínacích prvků pro plnou kontrolu obrábění. Již máte SOLIDWORKS? Doplňte si ho o SolidCAM Xpress!

CAM správce

Dráhy nástrojů jsou uloženy jako Operace v CAM Správci, kde mohou být kdykoliv reorganizovány přetahováním (drag&drop). Kterákoliv operace může být potlačena, odstraněna, kopírována, vkládána pomocí standardních metod SOLIDWORKS a MS Windows. Kteroukoliv kombinaci operací lze simulovat nebo k ní generovat kód pomocí kláves CTRL a/nebo CTRL+SHIFT,  kterými označíte operace v seznamu.

Frézování kapes

Dráhy nástrojů pro pokročilé frézování kapes tj. Neomezený počet kapes a ostrovů. Geometrie může být definována jako otevřená, polo-otevřená a uzavřená s ostrovy nebo bez nich. Libovolná strategie řezu: Jednosměrná nebo obousměrná (cik-cak), Šroubovice nebo rampování slouží pro najetí nástroje do řezu v uzavřené kapse. Výběr geometrie kapsy jedním klikem na plochu v SOLIDWORKSu, skicu ve správci nebo výběrem hrany modelu!

Frézování kontur

Vytvoří dráhu nástroje, která bude kopírovat jakýkoliv profil ze SOLIDWORKS. Geometrie může být definována jako hrana modelu, entita výkresu nebo skica, výběr je možný také kliknutím na plochu. Pro odfrézování velkých oblastí může být snadno definován několikanásobný průchod. Hrubování a dokončování může být definováno v jedné operaci, stejně jako různé hloubky řezu. Pokročilá funkce úpravy geometrie umožňuje modifikace (zaoblení, zkrácení, prodloužení, počáteční bod) bez nutnosti použití nástrojů SOLIDWORKSu.

Čelní frézování

Snadné nastavení pro jeden či více řezů. Uživatelský výběr celého dílu, čela (čel) nebo geometrie výkresu pro vyšší flexibilitu. Přídavky, nájezdy, odjezdy jsou zpracovány automaticky.

Vrtání

Jednoduše definujete vrtací cykly pro obrábění děr. Velký počet možností automatického výběru a filtrů na geometrii SOLIDWORKSu. Standardní cyklus obsahuje vrtání, vystružování, vyvrtávání a vyplachovací cyklus. Do postprocesoru mohou být přidány další volitelné cykly.

 

GalerieZdroj článku: SolidCAM

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz