SolidWorksHeader

eDrawingsSoftware SOLIDWORKS eDrawings slouží pro komunikaci, sdílení a prohlížení 2D a 3D technické dokumentace. Umožňuje konstruktérům snadno prezentovat výrobky a eliminovat tak problémy v komunikaci. Mezi hlavní možnosti tohoto software pak patří možnosti animace, vizualizace, tisku, zobrazení 3D modelu, prohlížení dokumentů typu SOLIDWORKS a DWG/DXF a další. Ačkoliv eDrawings používá vlastní formáty souborů, umožňuje také ukládání do souborů typu .EXE (samospustitelný soubor). To umožňuje publikování dat i na počítačích, kde software eDrawings není nainstalován.

 

SOLIDWORKS eDrawings Viewer

SOLIDWORKS eDrawings Viewer je bezplatný produkt umožňující základní prohlížecí úkony. Bezplatně si jej můžete stáhnout z našich webových stránek.

 

SOLIDWORKS eDrawings Viewer pro MAC

Software SOLIDWORKS eDrawings Viewer je zdarma také pro verzi MAC. Bezplatně si jej můžete stáhnout z našich webových stránek. 

 

SOLIDWORKS eDrawings Publisher

Součástí každé liicence 3D CAD SOLIDWORKS je eDrawings Publisher. Slouží pro publikování výkresů a modelů přímo z prostředí SOLIDWORKS. 

 

SOLIDWORKS eDrawings Professional

Verze Professional rozšiřuje bezplatnou základní verzi o další nástroje, jako jsou například odměřování rozměrů a vzdáleností u modelů a výkresů, vytváření dynamických řezů, vkládání poznámek, 3D popisků, vytvoření rozloženého pohledu či přesouvání součástí. Více informací ve srovnávací tabulce eDrawings.

eDrawings Professional je dodáván ZDARMA ke každé licenci SOLIDWORKS Professional či SOLIDWORKS Premium. Případně je možné jej zakoupit samostatně.

 

eDrawings pro Android

Aplikace eDrawings je dostupná také pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android. Máte tak Vaše data po ruce vždy, když potřebujete. K dispozici je ke stáhnutí na českém portále Google Play. Umožňuje prohlížení souborů SOLIDWORKS včetně formátů 2D (EDRW, SLDDRW) i Open 3D souborů (EASM, EPRT, SLDASM, SLDPRT). K dispozici jsou nástroje jako zoom, rotace, posun či 3D animace pohledů. Soubory je možné načítat z různých umístění - cloudová úložiště (Dropbox, SkyDrive, Google Drive apod.), z FTP, internetu, emailových příloh či síťových složek.

Pro více informací navštivte oficiální stránky produktu eDrawings.

eDrawings pro iOS

Stáhněte si eDrawings i pro Vaše zařízení. Kompatibilní s produkty iPhone, iPod touch a iPad. Aplikace dokáže prohlížet 2D a 3D soubory SOLIDWORKS včetně souborů typu DWG či DXF. Mezi hlavní vlastnosti pak patří intuituvní a snadno použitelné uživatelské rozhraní, vizualizace 3D modelů, zoom, rotace, posun, 2D a 3D animace pohledů či prohlížení montážních prvků a výkresových listů. Velmi zajímavou funkcí je pak tzv. rozšířená realita (AR), kdy můžete produkt zobrazit pomocí integrované kamery v okolním prostředí (viz. video). Tato je funkce je dostupná jak ve verzi Standard, tak ve verzi Professional. 

 

Pro více informací navštivte oficiální stránky produktu eDrawings.

Galerie

Copyright 2019. All Rights Reserved, LANETE, spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu
Optimalizace PageRank.cz